Saturday, July 13

“Flet ti për dhunë, në ekran sillesh ndryshe, në realitet ndryshe”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës

Një përplasje e fortë ka pasur mbrëmjen e sotme në prime, mes Efit dhe opinionistes Zhaklin Nekatari.

Kjo e fundit e ka akuzuar Efin për sjellje të ndryshuar me rikthimin e saj në shtëpinë e Big Brother.

Ndërsa Efi i është përgjigjur me ironi se “nuk e dëgjon dot më, se ndihet e dhunuar”.

 

Efi: Boll se nuk të dëgjoj më dot se ndihem e dhunuar, po më dhunon. Flet ti për dhunë që në ekran sillesh ndryshe, dhe në realitet ndryshe.