Saturday, July 13

Jori zbulon çfarë i ka ndodhur me Silvo Berlusconin

Mëngjesin e sotëm Jori Delli u ka treguar banorëve një histori me Silvo Berlusconin.

Ajo tha se ishte e ftuar në një emision italian kur ish-kryeministri italian ka marrë në telefon regjinë dhe u ka thënë që kamerat të fokusojnë më shumë atë.

Më pas prezantuesi i emisionit sportiv nuk e ka ftuar më Jorin, pasi nuk donte që të dilte sikur Berlusconi e drejtonte atë.

Pjesë nga biseda:

Jori: Isha njëherë në një emision “Tiki Taka”, ai mori në telefon regjinë edhe tha ‘vendosni kamerat më shumë tek ajo vajza atje’. Edhe doli lajmi. Unë për fajin e tij nuk shkova më te emisioni për muaj.

 

Banorët: Pse?

 

Jori: Se prezantuesi nuk donte të jepte idenë sikur Berluskoni ngaste atë, edhe ai nuk më foli më

Lorenci: Nuk e mora vesh çfarë tha

 

Jori: Mori në telefon regjinë Berlusconi dhe tha kush është ajo vajza, tregoje më shumë

 

Lorenci: Kush ishte?

 

Luizi: Jori pra

 

Lorenci: Edhe?

 

Jori: Edhe nuk vajta më