Tuesday, June 18

Tag: zhaklin lekatari

“Flet ti për dhunë, në ekran sillesh ndryshe, në realitet ndryshe”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës
Big Brother VIP

“Flet ti për dhunë, në ekran sillesh ndryshe, në realitet ndryshe”/ Efi shpërthen ndaj Zhaklinës

Një përplasje e fortë ka pasur mbrëmjen e sotme në prime, mes Efit dhe opinionistes Zhaklin Nekatari. Kjo e fundit e ka akuzuar Efin për sjellje të ndryshuar me rikthimin e saj në shtëpinë e Big Brother. Ndërsa Efi i është përgjigjur me ironi se “nuk e dëgjon dot më, se ndihet e dhunuar”.   Efi: Boll se nuk të dëgjoj më dot se ndihem e dhunuar, po më dhunon. Flet ti për dhunë që në ekran sillesh ndryshe, dhe në realitet ndryshe.