Saturday, March 25, 2023

Lifestyle

“Thirrni urgjencën shpejt, jam shumë keq”/ Çfarë i ndodhi Oltës?
Big Brother VIP

“Thirrni urgjencën shpejt, jam shumë keq”/ Çfarë i ndodhi Oltës?

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë së bashku mbrëmjen e djeshme brenda suitës së improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.     Vajzat…