Saturday, July 13

Big Brother VIP

Fansat shpërthejnë kundër postimit tendencioz në profilin e Erjolës
Big Brother VIP

Fansat shpërthejnë kundër postimit tendencioz në profilin e Erjolës

Shumë komentues kanë shkruar se vendosja e kësaj kënge në sfond është tendencioze dhe e turpshme. Erjola Doçi ka qenë një ndër personazhet më të komentuar 24 orët e fundit. Gjatë spektaklit të kaluar, Graciano deklaroi se mes Romeos dhe Erjolës ka një pëlqim. Ai madje ka zbuluar se kur kanë qenë jashtë, Romeo i ka shkruar Erjolës në rrjetet sociale por kjo e fundit e ka refezuar. Erjola ka qenë e vendosur të hedhë poshtë çdo deklaratë të Gracianos, madje ajo tentoi të largohej përfundimisht edhe nga shtëpia për shkak të situatës së ngarkuar. Ndërkohë që një pjesë e mirë e publikut ka përkrahur Erjolën në këtë situatë, ka patur dhe shumë të tjerë që besojnë se mes dy banorëve ka një kimi. Pavarësisht se brenda shtëpisë Erjola preferon të qëndrojë sa më larg k...
“Tani të dogji ty për…”/ Françeska nuk e lë rehat Erjolën: Të doli goja mbrapsht duke fol…
Big Brother VIP

“Tani të dogji ty për…”/ Françeska nuk e lë rehat Erjolën: Të doli goja mbrapsht duke fol…

Prej disa ditësh Françeska Murati dhe Erjola Doçi janë përfshirë në debate të ashpra me njëra-tjetrën Prej disa ditësh Françeska Murati dhe Erjola Doçi janë përfshirë në debate të ashpra me njëra-tjetrën. Shkak janë bërë deklaratat që ka bërë Françeska ndaj moderatores, duke thënë se kjo e fundit ka një pëlqim për Romeo Veshajn. Madje mbrëmë gjatë spektaklit të “Big Brother VIP3”, Graciano Tagani u shpreh se jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Romeo i ka shkruar mesazh Erjolës dhe kjo e fundit nuk i ka kthyer përgjigje. Një gjë të tillë e ka mohuar Doçi, e cila është mërzitur shumë dhe nisi që të bënte gati valixhet dhe të linte në mes rrugëtimin e saj në BBV. Ishin Romoe, Julian Deda dhe Egla Ceno, ata që ndërhynë duke i thënë se nëse do dilte, do i jep...
A e ka uruar Efi Dhedhes çiftin Luiz-Kiara për lindjen e vajzës së tyre?!
Big Brother VIP

A e ka uruar Efi Dhedhes çiftin Luiz-Kiara për lindjen e vajzës së tyre?!

E pyetur nëse ajo e ka uruar çiftin Ejlli për lindjen e vajzës së tyre, Efi u përgjigj Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli ka mendime të ndryshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet edhe si “Big Brother Mania”. E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë Efi Dhedhes, ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”, për të bërë një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV. Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë pr...
“Për lojën bën çdo lloj gjëje, e nise me Alfion…”/ Graciano i kthehet ashpër Heidit: Surrati jot…
Big Brother VIP

“Për lojën bën çdo lloj gjëje, e nise me Alfion…”/ Graciano i kthehet ashpër Heidit: Surrati jot…

Pas deklaratave të forta që bëri mbrëmë në lidhje me Romeo Veshajn dhe Erjola Doçin, Graciano Tagani ka debatuar sot me Heidi Bacin Pas deklaratave të forta që bëri mbrëmë në lidhje me Romeo Veshajn dhe Erjola Doçin, Graciano Tagani ka debatuar sot me Heidi Bacin. Sipas balerinit, Heidi është ‘aq e ftohtë, aq e akullt sa për lojën mund të bëj çdo lloj gjëje’. Ai shton se është lidhur kot, pasi e ka nisur që me Fation Kuqarin. “Fillove me Alfion, i lezetshëm, i bukur. Unë mund të eci me këtë. Alfio vetëm gatuante, nuk më duhet për këtë lojë. Le të fillojmë me Fationin. Fationi i mirë, por nuk tregon respekt. Kjo do një njeri më të ëmbël, që e respekton më shumë. Iku Fationi dhe ku Romoe. Bëtë gjithë këtë çiftin skandaloz. Keni treguar shembullin më të ke...
“O me zarf të zi o vetë”/ Erjola bën gati valixhet për të lënë BBV3
Big Brother VIP

“O me zarf të zi o vetë”/ Erjola bën gati valixhet për të lënë BBV3

Spektakli i mbrëmjes së kaluar në “Big Brother VIP3” ishte plot surpriza dhe debate të forta. Spektakli i mbrëmjes së kaluar në “Big Brother VIP3” ishte plot surpriza dhe debate të forta. Një prej tyre kishte si protagoniste Erjola Doçin dhe Romeo Veshajn, pasi sipas Graciano Taganit, dyshja ka pëlqim për njëri-tjetrin. Madje balerini shtoi se aktori i ka shkruar më parë moderatores në “Instagram”, por kjo u mohua kategorikisht nga dyshja. Pas spektaklit, Erjola bëri gati valixhen për të lënë shtëpinë, por u ndalua nga banorët e tjerë. Pjesë nga biseda: Graciano: Ua do ikësh ëë? Doli e vërteta? Mos ik, pse vendos kështu? Më vjen shumë keq lali, një person që është me të vërtetën dhe të drejtën nuk ka nevojë. Erjola: Do të të përgjigjem nga studio. Graciano:...
“Gjithçka më ndryshoi…”/ Rrëfimi emocionues i Julit: Më thoshin ti nuk do bëhesh, do përfundosh në rrugë
Big Brother VIP

“Gjithçka më ndryshoi…”/ Rrëfimi emocionues i Julit: Më thoshin ti nuk do bëhesh, do përfundosh në rrugë

Në një rrëfim emocionues, aktori Jul Deda tregoi linjën e jetës në Big Brother VIP, me shumë sakrificash Mbrëmë gjatë spektaklit të “Big Brother VIP3” u transmetua linja e jetës së Julian Dedës. Mes lotëve, aktori i dashur për publikun u shpreh se krenaria më e madhe e jetës së tij janë fëmijët, ndërsa tregoi mall për babain e ndjerë, Zef Deda. “Dashuria e babait dhe mamit është reflektuar 100% te mua. Babai dhe nëna ikën në emigracion, ne qëndruam me gjyshen. Nuk i dihej asnjëherë kur mund të vinin ata, ose kur mund të shkonim ne. Ndihesha keq kur thoshin sill prindin në shkollë. Në 1995 ikëm me pasaporta false, takimi ishte emocionues, Jam krenar për prindërit e mi, Zefin dhe Rozën. Më thoshin në gjimnaz ti nuk ke për tu bërë kurrë, ke për të përfunduar në rrugë. 1998,...
Çfarë ndodhi mes Julit dhe Erjolës? Banorja bërtet e frikësuar dhe vrapon nëpër shtëpi (VIDEO)
Big Brother VIP

Çfarë ndodhi mes Julit dhe Erjolës? Banorja bërtet e frikësuar dhe vrapon nëpër shtëpi (VIDEO)

Ditën e sotme Julian Deda ka kapur një hardhucë, me të cilën tentoi që të frikësonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3” Ditën e sotme Julian Deda ka kapur një hardhucë, me të cilën tentoi që të frikësonte banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3”. Kur e pa Heidi Baci, ajo vetëm u shtrembërua dhe u largua nga Juli. Ky i fundit më pas sheh Erjola Doçin aty afër dhe shkon drejt saj. Moderatorja me të parë se aktori kishte në duar një hardhucë, vrapoi dhe duke bërtitur thoshte: “O Jul, o Jul”. Nga ana tjetër, aktori i njohur thotë se ‘nuk ka asgjë’. Kujtojmë se prej pak ditësh Juli dhe Erjola janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin. Teksa Deda thotë se vazhdon të ketë mendim të mirë për Doçin, kjo e fundit ka ...
“A merresh me qepje?”, agravon debati në dush, Roza i hedh ujë në fytyrë Eglës!
Big Brother VIP

“A merresh me qepje?”, agravon debati në dush, Roza i hedh ujë në fytyrë Eglës!

Debati i sotëm mesa Rozës dhe Eglës i nisur në oborr ka vazhduar edhe në ambentet e tualetit Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Debati i sotëm mesa Rozës dhe Eglës i nisur në oborr ka vazhduar edhe në ambentet e tualetit. Teksa Roza ndodhej në dush, Egla shkon dhe e ngacmon me fjalë dhe më pas i hap derën e dushit. Gjë e cila e ka nevrikosur Rozës dhe i ka hedhur ujë me tendencë duke i kërkuar të...
“O pervers, shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të…”/ Agravon debati mes Eglës dhe Julit: Ti je i shkrydhët
Big Brother VIP

“O pervers, shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të…”/ Agravon debati mes Eglës dhe Julit: Ti je i shkrydhët

Julian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë edhe sot në mëngjes në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3” Julian Deda dhe Egla Ceno janë përfshirë edhe sot në mëngjes në një debat me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. E teksa aktorja po ofendonte Françeska Muratin dhe të gjitha vajzat në shtëpi, Juli ndërhyri duke i thënë: “Sa i shan ti njerëzit këtu aq të mira qofshin. Shko mëso të flasësh”. Nga ana tjetër Egla e ofendoi Dedën: “O pervers shiko gratë dhe thuaj se kush duhet të masturbohet nga këto. Përvers i ndyrë”, ndërsa banori iu drejtua: “Ti e ke kompleks masturbimin, s’di çfarë të them”. Ndryshe nga aktorja, Juli u shpreh se masturbimi është një gjë e mirë dhe njerëzore. Pjesë nga debati: Fra...
“Jazëk atij regjisorit që…”/ Plas keq mes Julit dhe Eglës: Do pak striptizëm? Kujt i thua që pi drogë?
Big Brother VIP

“Jazëk atij regjisorit që…”/ Plas keq mes Julit dhe Eglës: Do pak striptizëm? Kujt i thua që pi drogë?

Nuk kanë fund sherret mes Julian Dedës dhe Egla Cenos brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3” Nuk kanë fund sherret mes Julian Dedës dhe Egla Cenos brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”. Dy banorët vazhdojnë të jenë në konflikt të vazhdueshëm me njëri-tjetrin, kapen pas çdo fjale dhe shahen e ofendohen. Mbrëmjen e djeshme dy aktorët kanë bërë një debat të gjatë me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as akuza si “pi drogë”, “e ke lëkurën shollë” etj. Pjesë nga debati: Egla: Kujdes hundën! Juli: A do pak striptizëm? Egla: Shiko hundën. Juli: Hundën? Në farë kuptimi, pse ma bën hundën kështu? Egla: Sepse mund të biesh, rrëzohesh e thyen. Juli: Nuk marr drogë unë zemra. S’kam marrë ndonjëherë drogë unë. Egla: Shiko hundën, se do biesh dhe do e thyesh po t...