Tuesday, May 21

Luizi zemërmadh dhe i dashur, i premton Ronaldos shumën ….

Me rikthimin e Efi Dhedhes, Kiara Titos dhe Ronaldo Sharkës në shtëpinë e “Big Brother VIP2”, janë rikthyer edhe bisedat e orëve të vona mes tyre dhe Luiz Ejllit.

Teksa të katër banorët ishin shtrirë te një krevat, Luizi i premtoi Ronaldos që do i dhuroi një shumê simbolike, nqs ai e fiton Big Brotherin.

 

“Më vjen shumë keq pêr fatkeqësinë që tê ka ndodhur, e di mirë se si ndihesh, sepse e kam përjetuar vetë humbjen e babait, kêshtu që nqs do jem fitues i kêtij kompeticioni, unë do të të dhuroj 5 mijë euro.” – i ka thënê Luizi