Tuesday, June 25

“Ta tregoj të dielën se ça do të bëj unë ty”/ Luizi kapet me Kristin

Strategjitë dhe lojërat brenda shtëpisë së Big Brother vijojnë. Nuk ka se si Luizi mos të jetë pjesë e tyre, i cili tashmë po mendon edhe për finalen.

Në një bisedë që ka bërë me Kiarën dhe Kristin, këngëtari tha se këtë të fundit e do në finale.

Luizi: Unë ty të dua në finale

Kristi: Po pse flet kot, ti doje Kiarën në finale e nuk e çove dot..

Luizi: Po e du o vlla, po nuk e çova dot, po ça ti bëj unë, edhe ti po dole në përballje kokë më kokë me mua, ça të bëj unë…Atë nuk e kam unë në dorë, unë kam situatën këtu brenda në dorë, që ti për shembull të dalësh kokë më kokë me banorë më të dobët…Njerëzit e dinë se çfarë kam thënë për ty, e dinë që të kam shtrënguar dorën dhe më ka dalë loti kaq. Nuk e harroj.

Kristi: E di, e di

Luizi: Unë s’kam gjë me ty, unë them e di vetë se ça të bëj të dielën ty, e të hënën e ti mua po ashtu. Po dolëm në nominim kokë më kokë s’kam ça bëj.