Saturday, July 13

Seks nën jorgan mes Kiarës dhe Luizit? Ja si përgjigjen banorët që i panë

A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara, nën jorgan…? Është kjo pyetja që kanë qenë kuriozë të gjithë ditët e fundit pas pamjeve që janë publikuar nga momentet intime të çiftit.

Për këtë janë pyetur dje në “Fan club”, edhe Lorenci e Gerti, të cilët dolën dje nga shtëpia. Sipas Lorencit mes Luizit dhe Kiarës nuk ka patur marrëdhënie.

“Jo, jo, isha në dhomë unë, dëgjoja muhabet. Aty mendon se mund të bësh diçka deri në momentin që sheh kamerën”, tha Lorenci.