Seks nën jorgan mes Kiarës dhe Luizit? Ja si përgjigjen banorët që i panë
Big Brother VIP

Seks nën jorgan mes Kiarës dhe Luizit? Ja si përgjigjen banorët që i panë

A kanë kryer marrëdhënie Luizi dhe Kiara, nën jorgan...? Është kjo pyetja që kanë qenë kuriozë të gjithë ditët e fundit pas pamjeve që janë publikuar nga momentet intime të çiftit. Për këtë janë pyetur…