Jori zbulon çfarë i ka ndodhur me Silvo Berlusconin
Big Brother VIP Lifestyle

Jori zbulon çfarë i ka ndodhur me Silvo Berlusconin

Mëngjesin e sotëm Jori Delli u ka treguar banorëve një histori me Silvo Berlusconin. Ajo tha se ishte e ftuar në një emision italian kur ish-kryeministri italian ka marrë në telefon regjinë dhe u ka…