Friday, July 19

“Një luaneshë si ty”/ Mesazhet e fansave për Efin “çmendin” Kiarën

Në rubrikën ‘Big Love’ ku banorët e Big Brother marrin mesazhe nga fansat, Efi ka lexuar disa prej tyre që duket sikur e mbështesin fort dhe përpiqen t’i japin sinjale se Kiara po gabon. Teksa Efi lexonte mesazhet, Luizi dhe Kiara buzëqeshnin dhe nuk bënin komente.

Njëri prej fansave i thoshte se ishte mike e rrallë dhe e cilësoi si panterë të zezë që e kanë frikë të gjithë.

“Një mike si ty është një në 1 milion, ka zot dhe Zoti do e vërtetojë kush është e drejta. Je fytyrëbardhë dhe plot sinqeritet. Të dua, je fituese. Je panterezë e zezë nga e cila kanë frikë të gjtihë. Mbaje kokën lart, goc bishë”, ishte mesazhi që lexoi Efi.

 

“Të lumtë goja, do vijë momenti por kam frikë se do të jetë shumë vonë”, tha Efi.

Mesazhet e tjera që mori

 

“Gocë garipe, na kënaqe.”

“Me ty e dimë që s’do na zhgënjesh.”

 

“Lufto e fortë si një luaneshë që je. Të duam.”

 

“Duket qartë që ti zemrën e ke flori dhe kjo është më e rëndësishme se bukuria fizike, inteligjenca apo aftësia në lojë.”

 

“Nuk të ndal dot njeri, të duam fituese.”