Tuesday, May 21

Kejvina: Kiarita po shkatërron Luizin

Ish-banorja e BBV, Kejvina Kthella është krah Efit pas debatit të saj me Kiarën dhe Luizin.

Pas rikthimit në shtëpi, miqësia mes 2 mikeshave është krisur për shkak të një video të publikuar nga Efi, e cila sipas Kiarës nuk e mbështeste.

Kejvina shkruan në rrjete sociale se Kiara ka xhelozi për Efin që e kapi lojën shpejt dhe se ka mbështetje nga publiku.

 

Për Luizin, Kejvina thotë se Efi nuk duhet të mërzitet me të pasi ai nuk e kupton cfarë po ndodh se ka 102 ditë i izoluar dhe është i dërrmuar psikologjikisht dhe i beson të dashurës së tij.

 

Sipas Kejvinës, Kiara po shkatërron Luizin dhe fama po shkatërron.