Monday, May 27

A e kuptoi Luizi të vërtetën? Këngëtari për sherrin mes Kiarës dhe Efit: Njëra prej tyre po gënjen, por…

Një debat i fortë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ne spektakël mes Kiarës dhe Efit teksa duket se miqësia mes tyre është shkatërruar plotësisht.

Në një bisedë të bërë ditën e sotme ne Qetsorin, Luizi është shprehur se njëra prej tyre është duke gënjyer, ndërkohë që ai shpreson që Kiara të jetë ajo që ka të drejtë.

“Njëra prej tyre është duke gënjyer dhe duke qenë se unë jam këtu brenda dhe nuk di gjë nuk mund të them që ka kjo apo ajo të drejtë.

 

Por duke marrë parasysh pozicionin tim zemra më do që të ketë Kiara.

 

Por ne në lojë jemi…”- tha Luizi.