Tuesday, May 21

Kë sheh Kiara në finale mes saj dhe Efit?

Ronaldo, Bledi, Kiara dhe Efi u rikthyen ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, pasi publiku u dha një tjetër mundësi për të vazhduar rrugëtimin e tyre.

Megjithatë, ky rrugëtim është i kushtëzuar, pasi vetëm njëri prej tyre do mund të prekë finalen nëse arrin t’ia dalë.

Ditën e sotme Ronaldo ka pyetur Kiarën, nëse e sheh Efin si rrezik për rrugën e saj drejt finales. Moderatorja ka thënë se jo, pasi sipas saj, ajo ka kaluar më shumë kohë në shtëpi e po ashtu, ka sakrifikuar më shumë.