‘Debatuan’ në postimin e Kiarës, Ronaldo bën postimin epik dedikuar Nita Latifit! (VIDEO)

‘Debatuan’ në postimin e Kiarës, Ronaldo bën postimin epik dedikuar Nita Latifit! (VIDEO)

Ish-banorët e ‘Big Brother VIP’ Ronaldo Sharka dhe Nita Latifi duket sikur kanë gjëra ende të pasqaruara me njeri-tjetrin që pas rrugëtimit në shtëpi.

E gjitha nisi me nominimin e Nitës ndaj Ronaldos si avantazh i kutisë së Pandorës, për të vazhduar më pas me eleminimin e këtij të fundit për herë të dytë nga gara.

Kështu, edhe tani me përfundimin e ‘BBVIP’, Ronaldo ka vazhduar të thumbojë këngëtarën, duke filluar që nga komentet në foto të ish-banorëve të tjerë, si dhe në ‘story’ në Instagramin e tij.

Shiko SHQIP IPTV

Ndërkohë, së fundmi, gazetari ka publikuar një postim dedikuar Nitës, duke shkëputur copëza nga një prej intervistave të saj në ‘E diell’ ku thotë “Çfarë kam unë më shumë se Elvana (Gjata)”, e bashkangjitur dhe e montuar me reagime të kësaj të fundit.

“O Nita o pasha, fito Big Brother-in se bëm shaka”- ka shkruar Ronaldo në ‘caption’.

 

Big Brother VIP Lifestyle