Tuesday, May 21

Sonte finalja e madhe e “BBV2”, Sara Hoxha konfirmon edhe “BBV3”!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë.

Sonte është finalja e madhe e edicionit të dytë të Big Brother Vip dhe të gjithë janë po aq të emocionuar, por edhe të mërzitur se këtij edicioni tashmë i erdhi fundi. Ama Sara Hoxha me një postim në Instagramin e saj përveç se ka folur për këtë sezon ka dhënë edhe lajmin e bukur për të gjithë ndjekësit se shumë shpejt do të kemi edhe Big Brother Vip 3.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

Data sot shënon 6 maj dhe finalja e emisionit më të përfolur momentalisht shqiptar dhe rrugëtimit të katër finalistëve po i vjen fundi. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencç. Ora e finales ka trokitur dhe Big Brother Vip 2 është gati të kurorëzojë fituesin. Luiz Ejlli, Dea Mishel, Efi Dhedhes dhe Krist Dragot janë banorët që prekën finalen e madhe. Këtë vit Big Brother Vip vjen sa më pranë jush në një transmetim ekskluziv në YouTube nga Top Albania Radio.

Top Albania Radio vjen live në Tapetin e Kuq në natën finale të “BBV”. Me intervista, foto dhe çdo detaj tjetër që të sigurohemi që të mos humbisni asgjë. Me Adi Pojana që do të raportojë çdo ndodhi gjatë këtij eventi dhe në transmetim live në valët e Top Albania Radios me Albana Ruçi dhe Ksenja Shoshaj, kjo natë nuk duhet humbur.

Transmetimi fillon që në orën 20:00.