Festa e “çmendur” e beqarisë për Luizin, Kiara bën reagimin epik: Më…

Festa e “çmendur” e beqarisë për Luizin, Kiara bën reagimin epik: Më…

Vëllai i Madh ka organizuar mbrëmë një festë beqarie për Luiz Ejllin. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri u futën disa striptiste si dhe disa nga ish-banorët e “Big Brother VIP”.

Po si e ka pritur moderatorja këtë festë beqarie? Kiara ka bërë një postim në “Instastory”, ku ka postuar një imazh nga kjo festë.

E sigurisht gjithë vëmendjen e ka marrë shkrimi bashkëngjitur me të. Me shaka ajo bën thirrje që ta fusnin sërish në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Shiko SHQIP IPTV

“Më fusni në shtëpi tani”, shkruan moderatorja e njohur në postimin e saj.

Big Brother VIP Lifestyle