“Që kur hyra në fillim u zhgënjeva…”/ Vis Pupa pas eliminimit: Nuk jam mërzitur me askënd

“Që kur hyra në fillim u zhgënjeva…”/ Vis Pupa pas eliminimit: Nuk jam mërzitur me askënd

Mbrëmjen e djeshme ka lënë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP” Elvis Pupa. Ky i fundit ishte në një televotim me Dea Mishel, Nita Latifin, Jori Dellin dhe Qetsor Ferrunajn.

Pasi shkoi në studion e madhe të BB VIP, aktori i njohur u shpreh se ndihet mirë që ka dalë, pasi nuk do e vazhdonte më shumë.

Shiko SHQIP IPTV

“Faleminderit publikut që më nxori jashtë se nuk mundesha dot me qëndruar më. Më keni bërë një nder që nuk di si me jua shpërblyer.

E para e punës nuk ishte skemë. Që kur hyra në fillim u ‘zhgënjeva’, të dëgjova zërin e thashë ‘ku Arbana?’. Nuk e dija, prisja që sikur nga televizori të të shikonim. Nuk ndodhi. Zhgënjimi i parë i mirë. Kam hyrë për 2-3 javë jo më shumë, duke ditur tipin si jam. Plus shumë klaustrofobik”, tha Vis Pupa.

Më pas ish-banori u shpreh se nuk kishte gjë reale dhe shumë aktrime. Ai tha se nuk është formati i tij. Aktori i njohur shtoi se një nga sfidat e tij ishte të hynte vetja dhe të dilte vetja.

Ndërsa sa u përket banorëve, aktori i njohur u shpreh se ka “parë njerëz që kanë shansin e jetës të tregojnë kush janë dhe në këtë formë e kam menduar ta tregojnë, e nuk jam mërzitur më askënd. Mendoj që është loja që të nxjerrë anët më të këqija, nuk i vë faj askujt”.

Big Brother VIP