Dy finalistët e fundit që do të luftojnë ‘kokë më kokë’ për çmimin e madh të “BBV” sipas Balina Bodinakut!

Dy finalistët e fundit që do të luftojnë ‘kokë më kokë’ për çmimin e madh të “BBV” sipas Balina Bodinakut!

Sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio ishte e ftuar në studio Balina Bodinaku. Balina ka qenë një nga opinonistet e edicionit të kaluar të “Big Brother VIP”. Edhe pse këtë edicion ajo nuk është më në rolin e opinonistes, shpesh shprehet në rrjetet e saj sociale duke dhënë mendimin mbi banorët e këtij viti. Shumë pak ka mbetur nga finalja e madhe, kë sheh Balina fitues të këtij edicioni?

Ne e dimë fituesin pak a shumë. Duke lexuar angazhimin e fansave dhe të publikut mendoj se fituesi është Luizi dhe ka njëfarë kohe që dihet. Kjo gjë e ka prekur lojën, ka një mungesë të madhe të ambicies së banorëve të tjerë. E kanë nisur lojën më të dembelosur këtë vit dhe me shumë agresivitet. Nisi me vrull që ditën e parë, por tani ka rënë shumë.

Pse nuk ka qenë opinioniste këtë vit Balina?

Shiko SHQIP IPTV

Kur m’u bë ftesa për të qenë opinioniste kisha një problem shëndetësor, isha në spital.

Ndërkaq, si e pa Balina rihyrjen për herë të dytë të Kiarës brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri?

Deri diku është normale sjellja e saj. Doli, e pa çfarë ndodhi dhe hyri brenda me një qëndrim krejt tjetër. Nuk e kishte më merakun për t’u dukur goca e mirë.

Dyshja e fundit në finale kush do të jetë?

Mund të jetë Dea-Luiz.

Si i ka parë Balina komentuesit e këtij edicioni të “BBV”?

Ne i marrim në konsideratë komentet, i shohim si sukses. Ne privohemi të themi diçka pasi e dimë që do të na sulen me komente negative. Ky show është më i madhi, më i ndjekuri, është normale që do komentohet. Nuk do ishte “BBV” kaq i rëndësishëm nëse nuk do të kishte kaq njerëz që do të komentonin. Ekstrem dhunes këtë vit komentuesit. Askush nuk është i mbrojtur virutalisht, nuk ka kontroll, ka një tifozeri që godet këdo për kritikën më të vogël. Vjet unë isha shumë e prekur, ndërsa këtë vit janë më shumë të prekur. Ndiehet dhuna në lëkurë. /TAR

Big Brother VIP