“S’ke b*thë t’i mbushësh…”/ Luizi “kritikon ashpër” Kiarën, për çfarë e ka fjalën?!

“S’ke b*thë t’i mbushësh…”/ Luizi “kritikon ashpër” Kiarën, për çfarë e ka fjalën?!

Luizi dhe Kiara duket se janë afruar shumë së fundmi, teksa çifti duket më shumë se sa i konsoliduar tashmë pas më shumë se 3 muajsh.

Së fundmi ata nuk i kursejnë as batutat me njëri-tjetin në prezencë të të tjerëve.

Shiko SHQIP IPTV

Pjesë nga biseda:

 

Kiara: Ça ke me këto xhinset që kam vesh?

 

Luizi: S’ke bythë me i mbush moj

Kiara: Po ça të bëj, mos t’i vesh fare?

 

Luizi: Vish të tjera

Big Brother VIP Lifestyle