“Duhet të bëhesh lider”/ Kiara dhe Luizi bisedojnë për finalen e madhe

“Duhet të bëhesh lider”/ Kiara dhe Luizi bisedojnë për finalen e madhe

Mbrëmjen e djeshme, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë diskutuar rreth lojës dhe finales së madhe të “Big Brother VIP”.

Këngëtari i njohur nisi të bëjë llogaritë se sa banorë mund të jenë finalistë dhe cilët do të jenë ata.

Shiko SHQIP IPTV

Por jo vetëm kaq, pasi më tej ata diskutuan për pozicionin e liderit duke menduar se kush duhet ta fitonte këtë pozicion. Moderatorja u shpreh se duhet të jetë ai lideri i shtëpisë për këtë javë.

Kujtojmë se lideri i zgjedhur me shumicë votash, përfiton avantazh në lojë.

Big Brother VIP