Friday, July 19

“Kiara rri vetëm në krevat me Luizin”/ Miku i Bledit: Ai mashtroi me sëmundjen

“Big Brother VIP” është mbushur me dinamika të shumta, kjo u pa edhe nga prime i mbrëmjes së djeshme.

I ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, ditën e somte ishte i ftuar Alket Saliasi, mik i Bledit, i cili ka kometuar lojën e banorëve.

Ai deklaroi se në nominimin e djehsëm duhet të dilte Kiara, pasi ajo nuk ka bërë asgjë, ndërsa shtoi se Bledi dhe Luizi nuk krahasohen, pasi këngëtari nuk po bën më asnjë lojë.

“Për mua duhet të dilte Kiara, ajo s’po bën asgjë aty, rri gjithë ditën në krevat me Kluizin, asgjë tjetër. Luiozi është mashtrues me letra, nuk diskutohet fare kjo. Bledi nuk krahasohet fare me të. Luizi s’po bën asgjë. Është njeri kot, mashtroi për sëmundjen kaq. Nuk po bën më asnjë lojë kush e di se çfarë.”- tha Saliasi.