Monday, May 27

Rikthimi arrogant i Kiarës, Olta nuk kursehet: Ka bërë gabimin më të madh, po të ishte aq e zgjuar…

Olta Gixhari ka kometuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lërë të flas” hyrjen e 4 banorëve të rinjë, mes tyre dhe Kiarës.

Olta ka thënë që Kiara ka bërë gabimin më të madh që është rikthyer.

“Ka bërë gabimin më të madh që është rikthyer. Për mua komenti I Arbrit I thotë të gjitha që gërhima I është kthyer në klarinetë. Unë do thosha në melodi. Po të ishin kaq të zgjuar ata nuk do kishin dal farë nga BBV.”- tha Olta.