Tuesday, June 25

“Luizi është më i mirë se ty, të të vijë inat sa të duash”/ Romeo ia thotë në sy Oltës

Olta ishte e ftuar sot në emisionin “Më lër të flas” në Top Channel ku për herë të parë foli për periudhën e saj pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Në një moment për ta vënë në lojë, moderatori Romeo Veshaj, i thotë në sy “mos të të mbesi hatri, po Luizi është mbret, është më i mirë”.

Olta: Po pse nuk i keni bërë një lapidar mo, në çdo lagje bëjini një.

Romeo: Po të të vijë inat sa të duash, po Luizi është më i mirë. Dhe pranoje faktin që je një humbëse