Olta me ‘kosideratat’ më të larta për Luizin: Mashtrues profesionist dhe super…

Olta me ‘kosideratat’ më të larta për Luizin: Mashtrues profesionist dhe super…

Në një intervistë ekskluzive për “Më lërë të flas” në Top Channel, Olta Gixhari si ish-banore e BBV ka komentuar një nga lojtarët më të fortë të asaj shtëpie Luiz Ejllin.

Ajo e ka konsideruar atë si një lojtar shumë të fortë dhe një mashtrues profesionist.

Shiko SHQIP IPTV

“Luizi është super lojtar dhe është një mashtrues profesionist.”- tha Olta.

Big Brother VIP