Tuesday, June 18

Armaldo tregon se kush do të jetë fituesi: E meriton…

Maestro, Armaldo Kllogjeri është padyshim një nga personazhet që ka spikatur më tepër në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

I ftuar në “Shqipëria Live” , Maestro tregon se si ka shkuar jeta e tij pas daljes nga shtëpia, por edhe për dinamikat bë BB.

“Mendoj se do ta fitojë Luizi. Ndërsa për vajzat nuk mund të them se kanë bërë lojë të fuqishme, përveç Oltës. Kiara dhe Dea kanë pak a shumë të njëjtin karakter, njëra prej të dyjave nëse se fiton Luizi”, tha Armaldo.