Tuesday, June 18

Kiara i tha Efit se nuk ka bërë asnjë postim për të në rrjetet sociale/ Kujt iu rritën dhe kujt i ikën ndjekësit?

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito kanë pasur një debat të fortë me njëra-tjetrën, ku të dyja u shprehen të zhgënjyera. E pikërisht ky debat ka bërë që publiku që ishte fans i të dyja vajzave të ndahet mes tyre.

Kiara i tha Efit se nuk ka bërë asnjë postim për të

Fansat kanë treguar revoltën e tyre përmes komenteve të shumta në rrjetet sociale si dhe duke mos ndjekur njërën prej tyre apo duke nisur që të ndjekë tjetrën në “Instagram”.Kiara i tha Efit se nuk ka bërë asnjë postim për të

Mjafton të hapni profilin e Efit dhe në komente shihet qartë se shumica e mbështesin për lojën e saj. Madje banores ka nisur t’i rriten ndjekësit. Kujtojmë që dy ditë më parë Efi u kritikua shumë pas rifutjes në “Big Brother VIP2”, por debati në prime ka ndryshuar opinionin e fansave.

Kiara i tha Efit se nuk ka bërë asnjë postim për të

Nga ana tjetër Kiara ka marrë kritika dhe akuza se po ndan Luiz Ejllin nga mikesha e tij, Efi. Madje disa komentues shprehin revoltën duke thënë se po e heqin nga lista e ndjekësve.

Kiara i tha Efit se nuk ka bërë asnjë postim për të

Mbetet të shihet si do shkojë marrëdhënia mes dy vajzave në ditët në vazhdim.