Saturday, July 13

Qetsori i kthehet Luizit: Ta futa me peshqir kokës

Në shtëpinë e “Big Brother VIP2” nuk ka vetëm debate mes banorëve, por ka edhe momente ku mbizotëron e qeshura, batutat, ngacmimet dhe lojërat e ndryshme.

Së fundmi, teksa Kiara Tito po qëndronte e shtrirë në krevat me Luiz Ejllin, moderatorja ka kërkuar ndihmën e Qetsor Ferrunajt që t’i flasë këngëtarit pasi po e guduliste.

Qetsori me shaka i kthehet Luizit dhe i thotë ‘rri urtë se ta futa me peshqir kokës’. Më pas ai i thotë që ti nxjerrë duart që i mbante poshtë jorganit.

 

Pjesë nga biseda:

 

Kiara: Qetsor bërtiti se më gudulis

Qetsori: Ore Luizi ta futa me peshqir kokës, rri mirë. Nxirri duart, të dyja duart. Mban duart poshtë jorganit ky

 

Luizi: Vdeka (duke qeshur)

 

Kiara: Më thotë hajde rrimë mbuluar, bërtiti i çik