Tuesday, May 21

“Ti je një shpifarake…”, vazhdojnë debatet mes Ilnisës dhe Eglës!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Prej mbrëmjes së djeshme në Dhomën e Bardhë së bashku me Eglën janë edhe Meritoni me Ilnisën, ku njëri prej tyre do të eleminohet përfundimisht nga “BBV3”. Epo dihet se debatet e tyre nuk mund të mungonin edhe gjatë izolimit.

Egla: Nuk bëhet më llafe vetja, por me çfarë e jeton. Nuk i mbush dot njerzve mendjen me llafe

Ilnisa: Të dukem si shoqja Nexhi

Egla: SI brigadiere.

Ilnisa: Pse e bëre Meritonin përndjekës, je e qetë?

Egla: Nuk e bëra unë, unë u skualifikova

Ilnisa: A e je e qetë moj kthe përgjigje, meqë e ke nisur mëngjesin kështu, duke imituar. Ti je një shpifarake. Erdha si qytetare, prap gabove