Tuesday, June 18

“Për lojën bën çdo lloj gjëje, e nise me Alfion…”/ Graciano i kthehet ashpër Heidit: Surrati jot…

Pas deklaratave të forta që bëri mbrëmë në lidhje me Romeo Veshajn dhe Erjola Doçin, Graciano Tagani ka debatuar sot me Heidi Bacin