Tuesday, June 18

“Tani të dogji ty për…”/ Françeska nuk e lë rehat Erjolën: Të doli goja mbrapsht duke fol…

Prej disa ditësh Françeska Murati dhe Erjola Doçi janë përfshirë në debate të ashpra me njëra-tjetrën