Sunday, April 14

VIDEO E PLOTË/ Si reaguan banorët e BBVip nga sulmi me kallashnikov ndaj Top Channel

Një orë pas mesnatës së mbrëmshme persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë drejti ambienteve të Top Channel në Tiranë, pranë shtëpisë ku po zhvillohet spektakli Big Brother VIP.

Banorët e shtëpisë së BBV e kanë dëgjuar breshërinë e të shtënave dhe kanë reaguar të trembur, pa ditur se ç’po ndodh! Qetsori, Kristi dhe Nita kanë dëgjuar breshërinë e armës ndërsa kanë qenë në ambientet e jashtme të shtëpisë.

Biseda mes tyre:

Kristi pyeti: Çfarë ishte kjo???

Qetsori: Kallash!!!

Kristi: Thashë se ishte këtu brenda!!!

Nita: Ishte afër