Kiara bën gati valixhet, Luizi shpërthen në lot

Kiara bën gati valixhet, Luizi shpërthen në lot

Kiara dhe Olta janë “kokë më kokë” në nominim, teksa një prej tyre pritet që të dalë mbrëmjen e sotme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

 

 

Teksa moderatorja ishte duke bërë gati valixhet, Luizi është prekur duke derdhur dhe lot. Kiara e ka pyetur pse qan por ai nuk i ka kthyer përgjigje, teksa shihte i përhumbur valixhet e saj.

 

 

Më herët Luizi deklaroi se nëse moderatorja do të linte shtëpinë, bashkë me të do të dilte dhe ai megjithatë, Kiara arriti ta bindte që të qëndronte. Kiara ndihet më e rrezikuar në këtë nominim dhe për këtë arsye Luizi ndjen se këto ishin ditët e fundit të tyre bashkë.

Shiko SHQIP IPTV
Big Brother VIP