Tuesday, June 18

“Gjëja që të eksiton më shumë te Luizi?”/ Oltës i bie pyetja me spec, si u përgjigj aktorja

Olta dhe Kiara u janë përgjigjur një sërë pyetjesh të përgatitura nga vëllai i madh gjatë qëndrimit në suitën e improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

 

 

Mes pyetjeve ishin dhe disa me “spec”, teksa njëra prej tyre ishe se çfarë i eksitonte vajzat më shumë tek Luizi.

 

 

“Puthja”- u përgjigj Kiara.

Nga ana tjetër, Olta deklaroi se Luizi i duket shumë tërheqës kur kërcen dhe sipas saj është gjëja më e bukur që ai ka.

 

 

“Tani nuk mudn të flas unë për këtë gjë, sepse nuk më eksiton më asgjë, por gjëja më e bukur që ka ai njeri është kur kërcen. S’kam parë çun që të kërcejë aq bukur. Kërcen yll”- tha Olta.