“Na çau b****”/ Olta nuk përmbahet, puthje në buzë me Dean dhe deklarata të forta: Luizi le të rrijë me Kiarën, unë…(VIDEO)

“Na çau b****”/ Olta nuk përmbahet, puthje në buzë me Dean dhe deklarata të forta: Luizi le të rrijë me Kiarën, unë…(VIDEO)

Olta dhe Dea e kanë kaluar natën e djeshme së bashku në suitën e improvizuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë. Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Më pas, teksa komentonin deklaratat e Luizit se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bën paralajmërime të tilla.

Shiko SHQIP IPTV

“Le të rrijë me Kiarën tani se na çau b****. Na mërizti tani, Kiara Kiara. Tani jemi në një garë, çfarë ke që bën kështu? Okej rri se dal unë se nuk më plas fare, iki në Bali aty e s’më plas fare”, tha Olta.

Big Brother VIP