Friday, July 19

“Ti nuk më pëlqen se shan Luizin”, vogëlushi me sindromën Down fans i madh i Shkodranit, Luizi i dhuron parfumin e tij(video)

Luizi ka marrë dhe informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.

Banorët e Big Brother Vip janë suprizuar nga disa vizitorë shumë të dashur. Dje në shtëpi hynë disa banorë të rinj. Të dashur dhe shumë të bukur qe preken te gjithe banoret.

Meqenëse te nesermen ishte Dita Ndërkombëtare e Sindromës Down, produksioni vendosi të dërgojë në shtëpi disa banorë të vegjël e specialë që dhuruan plot puthje dhe dashuri brenda në shtëpi, aty ku mbizotërojnë vetëm atmosferat plot tensione dhe përplasje.

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e preferuar.

Luiz Ejlli është një nga ata që ka fansat më të shumtë dhe kjo shihet edhe nga mesazhet që herë pas herë i dërgojnë në mënyra të ndryshme.

Por supriza me e madhe erdhi nga nje prej vogelusheve i cili po qendronte me Luizin dhe ne ate moment afrohet Kristin por vogelushi tha se nuk e kishte xhan sepse sipas tij Kristi shante Luizin dhe femija ishte fans i madh i Luizit.

Pastaj Luizi ka ber nje gjest shume te bukur duke i dhuruar djalit te vogel parfumin e tij me te mire dhe te shume perfolur qer te gjithe e kerkojne. Kjo gje e gezoi pa mase djalin e vogel.

Së fundmi, është edhe Armando Broja ai që ka surprizuar shkodranin. Te rubrika “Big Love”, aty ku banorët lexojnë mesazhet që i vijnë nga fansat e tyre, është sulmuesi i Chelsea-it dhe njëkohësisht i kombëtares shqiptare që shkruan. Ai mbështet publikisht Luizin bashkë me familjen e tij.