Monday, May 27

“Nominimi më i vështirë ka qenë me…”/ Luizi flet për Efin: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes.

Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor Ferrunajn, këngëtari i njohur foli edhe për karakterin e ish-banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Nominimi i parë i fortë që kam unë tash 84 ditë këtu brenda, kam pas një me Kiarën dhe Efin

Qetsori: Ai ka qenë i fortë. Se aty dëmtoheshe nëse ikte Kiara

Luizi: Prandaj e kisha sikletin e madh

Qetsori: Efi ça karakteri ishte?

Luizi: Efi? Gocë garipe shumë. E vuri Oltën përfund

Qetsori: Ashtu ë? Edhe shtatlartë e sikur është ndjerë Olta nën presion nga lartësia

Luizi: Fjala e Oltës, se Dea ishte me Amosin, edhe i kishte Olta. Po e kishte Amosin se shok që në fillim. Amosi kishte këto flirtimet me Dean tanë kohën edhe vendosën bashkë në heshtje për të më nxjerrë në nominim mua me Efin dhe Kiarën