Saturday, July 13

“Luizi nga shtëpia jonë ka dalë”/ Eduart Grishaj “rrëfen” sekretet e BBV

I ftuar ditën e sotme në “ E Diell” ka qenë regjisori Eduart Grishaj.

Ai ka treguar se Luizi ka dalë nga shtëpia e madhe e Top Channel, edhe pse ai paraprakisht njihej se kush ishte.

Ndërkohë që ka treguar gjithashtu se dëshira  për ta bërë pjesë të Big Brother fenomenin Luiz Ejlli ka qenë që në edicionin e parë.

“Luizi nga shtëpia jonë ka dalë. Ka qenë një zbulim. Ne Luizin kemi dashur ta marrim që në BBV1 por atij i humbi jetën babai dhe nuk u realizua.”- tha Eduart Grishaj.