Friday, July 19

Olta Gixhari ka ‘çmendur’ rrjetin duke ….

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Olta Gixhari ka qenë një ndër personazhet më të përfolur të “BBV2” dhe vazhdon të jetë akoma. Së fundmi Olta ka udhëtuar drejt Turqisë dhe të gjithë menduam se do të jetë pjesë e “Kepi i VIP-ave”, por jo. Aktorja po shijon pushimet me familjen e saj dhe së fundmi ka ‘çmendur’ rrjetin me pozat e fotove të fundit, ku e veshur me bikina ka treguar format e bukura trupore.

Në këtë sezon  të “Kepi i Vip-ave” nuk mund të mungonin edhe disa ish-banorë të “BBV2”, të cilët tërhoqën gjithë vëmendjen e publikut për disa muaj dhe vazhdojnë akoma ta kenë. Vetëm pak më parë është zbuluar edhe një tjetër personazh VIP, i cili do të jetë pjesë e këtij formati dhe ai është Gerti Koxhaj. Këtë na e ka treguar vetë ai duke postuar një foto me Keisi Medinin dhe Ronaldo Sharkën nga xhirimet në Turqi.