Si janë raportet mes Luiz Ejllit dhe Dea Mishel pas “BBV2”? Kjo video tregon gjithçka!

Si janë raportet mes Luiz Ejllit dhe Dea Mishel pas “BBV2”? Kjo video tregon gjithçka!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Të gjithë e dinë se raportet mes Luizit dhe Dea Mishel nuk kanë qenë asnjëherë të mira brenda shtëpisë së “BBV2” madje dhe konsideroheshin edhe kundër njëri-tjetrit. Ama të gjithë janë shumë kuriozë të dinë se si vazhdojnë raportet mes tyre pas mbarimit të “BBV2” dhe tani që janë qetësuar të gjithë. Mesa duket të dy ish-banorët i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe tashmë kanë miqësi me njëri-tjetrin, pasi së fundmi Dea dhe Luizi janë parë në një makinë, ku ky i fundit ishte shoferi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Të gjithë e dinë që djemtë e Shqipërisë janë kthyer në bjondë për shkak të Luiz Ejllit, por vajzat do të frymëzohen tjetërkund. Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, që përgjithësisht i ka qëndruar besnike pamjes së saj natyrale dhe flokëve shumë afër ngjyrës origjinale, tashmë ka ndryshuar look. Ajo është kthyer në bjonde dhe duket më seksi se kurrë me look-un e ri! Nuancat e hapura janë gjithmonë “IN” për verën dhe sidomos me bjonden nuk gabohet kurrë!

Shiko SHQIP IPTV
Lifestyle