“Ti e di që të dua pafund”/ Ronaldo i propozon për martesë ish-banores së BB VIP, ajo i tha…

“Ti e di që të dua pafund”/ Ronaldo i propozon për martesë ish-banores së BB VIP, ajo i tha…

Jori Delli dhe Ronaldo Sharka kanë udhëtuar së fundmi drejt Turqisë, ku herë pas here postojnë në rrjetet sociale foto apo video së bashku.

Ditën e sotme, modelja ka postuar një video me gazetarin, i cili në një moment i propozon për martesë. Edhe pse Jori i tha se ‘e do’ ajo e refuzoi atë.

Sigurisht që e gjithë kjo video ishte një shaka, por që fansave u ka pëlqyer.

Shiko SHQIP IPTV
Lifestyle