U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton më të ëmbël me të birin

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton më të ëmbël me të birin

Einxhel Shkira dhe Dagz u bënë prindër për herë të parë para 3 muajsh. Moderatorja solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Trev.

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton

Përgjatë kësaj periudhe Einxhel është treguar shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi në kuadër të tre mujorit ka publikuar një foto shumë të ëmbël me vogëlushin.

Shiko SHQIP IPTV

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton

Ajo shihet me të birin në krah teksa të dy janë veshur sportive dhe me nuanca të ndryshme të ngjyrës kafe.

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton

U bë nënë tre muaj më parë, Einxhel nxjerr foton

Big Brother VIP