Video epike/ Donaldi e tremb në gjumë, reagimi i Borës nuk duhet humbur

Video epike/ Donaldi e tremb në gjumë, reagimi i Borës nuk duhet humbur

Donaldi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në Tik Tok. Në videon në fjalë Bora shihet duke fjetur në rehatinë e saj, ndërsa aktori e zgjon duke i vendosur një zhurmë të frikshme afër kokës.

Video epike/ Donaldi e tremb në gjumë, reagimi i Borës nuk duhet

Moderatorja zgjohet e trembur dhe fik kamerën. Momentin epik mund ta shikoni në videon e mëposhtme:

@donaldveshaj95

🤪

♬ original sound – Donald Veshaj

Lifestyle