Tuesday, June 18

“Do fitoj BB VIP 2 dhe 3”/ Luizi i kthehet Qetsorit: Sa të dalësh në nominim me mua…

Këto komente i ka bërë gjatë një debati me Luiz Ejllin, i cili i ka thënë ta provojë edhe njëherë te edicioni i ardhshëm.

“Do e shohësh ti si do të fitosh sa të dalësh në nominim me mua edhe me një tjetër edhe fillon i merr valixhet”, i është kundërpërgjigjur këngëtari i njohur.

Ndërkohë kujtojmë se ditën e sotme, Vëllai i Madh njoftoi banorët se kishin kryer me sukses provën siameze. Për këtë arsye ata i kanë shtuar çmimit të madh 20 mijë euro.

Gjatë spektaklit të së shtunës, Arbana Osmani u tregoi banorëve se çmimi prej 100 mijë euro kishte rënë në 48 mijë euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *