E FUNDIT/ Çfarë po ndodh? Ministrja Xhaçka thirret në SPAK

E FUNDIT/ Çfarë po ndodh? Ministrja Xhaçka thirret në SPAK

Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka është thirrur ditën e sotme në Prokurorinë e Posaçme.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se ministrja Xhaçka ka mbërritur në SPAK rreth orës 13:00.

Shiko SHQIP IPTV

Shkurtimisht për mediat, para se të hynë në Prokurorinë e Posacme, Xhacka u shpreh se nuk ka kryer asnjëherë shkelje ligji dhe gjithmonë ka qenë në funksion të detyrës së saj.

Aktualitet Politike