Friday, July 19

“Boll se le nam, rritu!”/ Nita përplaset sërish me Bledin: Je ti ai që bën statuse…

Të ftuar në rubrikën “Në trotuar” në E Diel, Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përplasur sërish pas debateteve virtuale në rrjete sociale.

Të dy kanë akuzuar njëri-tjetrin se po përdorin situatën, ndërsa gazetari Mane e ka këshilluar këtë të fundit që ta përdorë famën për përfitime.

Pjesë nga biseda:

Bledi Mane: Nita përdore famën për përfitime, mos rri të merresh me mua.

Nita: Kush po merret, je ti ai që po bën statuse dhe më nxjerr në story momentet e dasmës në BB.

Bledi: Boll se le nam, ik puno lëri këto tani, je 24 orë në vëmendjen e mediave. Rritu!