Friday, July 19

Armaldo zbulon nëse do jetë në filmin ku luajnë Olta me Luizin dhe flet për raportin me këngëtarin

Sikurse është zbuluar tanimë Olta dhe Luizi do luajnë një film së bashku, pjesë e të cilit do jenë edhe banorë të tjerë të “Big Brother”. Është raportuar se Olta dhe Luizi do të jenë çift, burrë e grua. Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë padyshim dyshja Luiz-Olta.

Thuhet se bëhet fjalë për një film në të cilin ngjarjet zhvillohen në Korçë, të paktën në draftin e parë të skenarit. Skenari i filmit është shkruar nga Koloreto Cukali, ndërsa Top Channel është producent.

Por, a do jetë pjesë e filmit një personazh i pandarë i kësaj dyshe në “Big Brother VIP”, Armaldo Kllogjeri”? Vetë tenori e ka mohuar të ketë rol në atë film.

“Kam dëgjuar që do të bëhet një film ku do të jetë Luizi dhe Olta, por unë nuk jam.”-tha ai për “Më lër të flas”

Sakaq, i pyetur nëse ka kërkuar bashkëpunim me Luizin, Maestro tha se kjo nuk është e vërtetë, madje mes tyre nuk ka pasur fare komunikim.

“Nuk është e vërtetë se ne nuk kemi komunikuar fare me njëri-tjetrin. Unë pres që Luizi të kërkojë bashkëpunim me mua, jo unë me Luizin.”-tha Armaldo.