Monday, May 27

Julian Deda përballë Luiz Ejllit? Aktori: Jam më i paguari

Aktori Julian Deda ishte i ftuari i Ermal Peçit në ‘Më prit në fundjavë’ në RTSH. Pas nje dekade mungese ne teater, ai tha se e ka shijuar shume shfaqjen e fundit dhe pritjen fantastike nga publiku jo vetem i Tiranes por dhe qyteteve te ndryshme.

Julian Deda përballë Luiz Ejllit? Aktori: Jam më i paguari

Teksa tregonte per rrugetimet e tij ne skenat e humorit, Ermali e pyet per pagesat e marra dhe nese eshte ky moment, me i miri per te.

‘Une jam aktori me i paguar, jo vetem ne Klanifornia. Ne te gjitha programet e humorit’.

Gjate lojrave te programit Juli u perballe me kengen ‘Zjarr e ftohte’ te Luiz Ejllit per te cilen tha se nuk e ka pelqyer ne kohen kur ka garuar ne Festival. A ka ai nje lidhje me Luizin, si i vellai Mario?

Julian Deda përballë Luiz Ejllit? Aktori: Jam më i paguari

‘Jo, me Marion ka nje njohje qe ne femijeri. Luizi eshte fituesi. Pata edhe une nje ftese per te qene ne Big Brother, ndoshta shkoj vitin tjeter’.

Po nese do te ishte kete edicion, a do ta mposhte ai Luizin?
‘Mes Luizit dhe meje? Do fitoja une’ – perfundoi aktori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *