“Zarf i zi apo i kuq”/ Kiara dhe Luizi vazhdojnë ngacmimet në rrjete sociale, komenti “epik” i këngëtarit

“Zarf i zi apo i kuq”/ Kiara dhe Luizi vazhdojnë ngacmimet në rrjete sociale, komenti “epik” i këngëtarit

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli vijojnë të publikojnë fotografitë e dasmës ku ishin të ftuar mbrëmë.

Moderatorja ka publikuar imazhin pranë partnerit dhe shkruan: “Zarf i zi apo zarf i kuq.”

Shiko SHQIP IPTV

Me këtë i referohet faktit që Luizi është veshur me kostum të zi ndërsa ajo vetë ka zgjedhur fustan të kuq.

Si përgjigje ndaj komentuesve, Luizi me batutë thotë se duhet ‘të rrinë urtë ose ai do të fillojë zinxhirin’.

Çifti është fenomeni i momentit dhe merr vëmendje në thuajse çdo dalje publike.

 

"Zarf i zi apo i kuq"/ Kiara dhe Luizi vazhdojnë ngacmimet

Big Brother VIP Lifestyle