Friday, July 19

“O i shitur”/ Mbështeti kandidatin socialist, gazetari shpërthen kundër Luizit: Na tradhtove si Lulzim Basha

Gazetari Çim Peka, është revoltuar me ish banorin e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, pasi ky i fundit u shfaq në fushatë duke mbështetur Benet Becin.

OPeka e krahason Luizin me Lulzim Bashën, duke thënë se u tregua tradhtar, pasi mbështeti kandidatin e PS në Shkodër.

“Mos e gjykoni kaq shumë këtë Luizin e BBV që u shit, në këtë vend u shit kryetari i opozitës dhe nuk pati kaq shumë reagim… Mos e teproni,” shkruan Peka.